KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÜZ YÜZE EĞİTİM HAZIRLIKLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

YÜZ YÜZE EĞİTİM HAZIRLIKLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, 21 Eylül tarihinde yüz yüze eğitime başlayacak olan anaokulu, ilkokulu ve bünyesinde anasınıfı bulunan okul müdürleriyle 10.09.2020 Çarşamba günü online toplantı gerçekleştirdi. 

Okullardaki hijyen tedbirleri ve yüz yüze eğitimin değerlendirildiği toplantıda Sayın GÜMÜŞ; okullarımız yüz yüze eğitim kapsamında ilk aşamada anaokulu ve ilkokul birinci sınıf düzeyinde 21 Eylül Pazartesi günü başlayacağını, bu kapsamda öğrencilerimizin ve velilerimizin süreç hakkında bilgilendirilmesinin gerektiğini, okula ilk defa tanışacak olan öğrencilerimize etkili bir rehberlik desteğinde bulunulması gerektiğini ifade etti. Okullarımıza servisle gelecek öğrencilerimizin güvenli ve sağlıklı ulaşımları için servis şoförlerine gerekli bilgilendirme faaliyetlerinde bulunulmasını söyleyen Sayın GÜMÜŞ; Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzu'nun okullarımızda eksiksiz olarak uygulanması gerektiğini, okullarımızın "Okulum Temiz" belgesi almaya başladığını, 21 Eylül tarihine kadar tüm okullarımızın bu belgeyi alacağına inandığını belirtti.

Sayın GÜMÜŞ;  İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanımızın ve Şube Müdürlerimizin sürekli olarak okul müdürleri ile iletişim halinde olduklarını belirterek, "Sizlerin bu süreçte fedakârca ve özverili çalışmalarınızı görüyoruz.  Bu yıl okul ile tanışacak olan öğrencilerimize ve aramıza yeni katılan meslektaşlarımıza başarılar diliyorum. İdarecilerimizin ve Öğretmenlerimizin bu zorlu süreçte verdikleri anlamlı katkıları için teşekkür ediyorum. Sağlık ve başarı dolu günler diliyorum" dedi.

10-09-202010-09-202010-09-202010-09-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.