KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"VOCATHLON: MESLEKİ GİRİŞİM MARATONU" YARIŞMASINDA İLÇEMİZ DE TEMSİL EDİLECEKBatı Karadeniz Kalkınma Ajansı, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı ve 10 ilin İl Milli Eğitim Müdürlükleri işbirliğinde düzenlenen "Vocathlon: Mesleki Girişim Maratonu" Programının 21 Ekim 2022 tarihinde ilan edilen başvuru süreci tamamlanarak yarışmaya hak kazanan takımlar belli oldu.

Bölge İl Milli Eğitim Müdürlükleri ve Bölgelerdeki ilgili Kalkınma Ajanslarının oluşturduğu ortak komisyon tarafından 01-07 Kasım 2022 tarihleri arasında yapılan değerlendirme sonucunda TR82 Bölgesi illeri arasında Karabük ve Bartın illeri ile TR83 Bölgesi illeri Samsun, Amasya, Çorum ve Tokat illerinden meslek lisesi öğrencilerinin oluşturduğu toplam 22 takım yarışmaya katılmaya hak kazandı.

22 takım arasında İlçemizden Safranbolu Prof. Dr. Sabri Ülgener Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi "Sumtal Tek" adlı takım ile yarışmaya katılmaya hak kazandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş; Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen "Vocathlon: Mesleki Girişim Maratonu" yarışmasına katılım hakkı kazanan Safranbolu Prof. Dr. Sabri Ülgener Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencilerini tebrik ederek yarışmada başarılar diledi.

09-11-202209-11-2022

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.