KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uzman Çavuş Arif KARAİBİŞ'ten İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Uzman Çavuş Arif KARAİBİŞ'ten İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

KÜTÜPHANESİZ OKUL KALMASIN, BİR KİTAP DA SiZDEN OLSUN, ÇÜNKÜ; BİR KİTAP BİR ÇOCUK, BİR ÇOCUK İSE BİR UMUTTUR kampanyasını başlatan Uzman Çavuş Arif KARAİBiŞ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU'nu makamında ziyaret etti.

Irak'ın Kuzeyinde devam eden Pençe Kilit Harekatında şehit olan askerlerimizin adına 3. Komando Tugayında görev yapan silah arkadaşları tarafından şehitlerimizin isimlerini yaşatmak için Arif KARAİBİŞ öncülüğünde Safranbolu ilçemizde ;

Misakı Millî İlkokulunda Şehit Musa ÖZALKAN Kütüphanesi

Bostanbükü  İlkokulunda Şehit Murat ÖZKOZANOĞLU Kütüphanesi

Harmanlar İlkokulunda  Şehit Serkan TAŞÇI Kütüphanesi yapılmıştır. Ayrıca Tokat ilimizde Cengiz Topel İlkokulunda Şehit Gökhan AĞIL Kütüphanesi yaptırmışlardır.

Son olarak da yakın zamanda Yazıköy İlkokulumuzda açılışı gerçekleştirilecek olan Şehit İslam SANCAK Kütüphanesinin yapımını gerçekleştirmişlerdir. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Şehitlerimiz adına Safranbolu'da ve ülkemizin bir çok yerinde bir çok faaliyetleri devam eden Uzman Çavuş Arif KARAİBiŞ ve silah arkadaşlarına teşekkürlerini iletti. 

 

27-12-202327-12-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.