KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK EĞİTİM İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK EĞİTİM İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI

         

            Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, KYK Müdürümüz Sayın Kadir Öztürk, Safranbolu Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Sayın Sezai Öztaş ve KYK Yurt Müdürleri ile 2018-2019 KYK Akademi kapsamında yurtlarda açılacak kursların planlama toplantısında bir araya gelindi.

            Sayın Gümüş, "Devletimizin bütün kurumları öğrencilerimizin daha da iyi, daha da güzel şekilde topluma faydalı olacak, çağa uygun ve dünya ile rekabet eden bir gençlik için bütün imkânlarını seferber ediyor. Devletimiz bu imkânları seferber etmeye devam edecektir ’dedi.           

            İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, ‘Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kursların, birçok kurum ve kuruluşça işbirliği içinde açıldığını ifade ederek, eğitim çalışmalarına ağırlık verdiklerini’ söyledi.

            KYK İl Müdürü Kadir Öztürk, yaptığı açıklamada KYK ve Halk Eğitim Merkezi arasındaki iş birliği protokolü kapsamında yurtlarda kalan öğrenciler için çeşitli alanlarda kurslar açtıklarını söyledi. Öğrencilerimizin  eğitimlerinde destek olduklarını söyledi.

            Sayın Öztürk, ‘Geleceğimizin teminatı olan  gençlerimizin yetişmesine emek verecek olan Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve tüm personeline teşekkür ediyorum ’dedi.

01-09-201801-09-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.