KARABÜK
SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ULUSAL BAŞARILARIMIZ HIZ KESMİYOR
![ULUSAL BAŞARILARIMIZ HIZ KESMİYOR](/meb_iys_dosyalar/2019_10/07091804_FB_IMG_1570428713849.jpg)
Türkiye Karate Federasyonu Başkanlığının 2019 faaliyet programında yer alan Kyokushin Karate Stil Türkiye Kupası & Büyükler Açık Sıklet Türkiye Şampiyonası 05-06 Ekim 2019 tarihlerinde Bilecik'te gerçekleşti.
Okulumuz Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi öğrencilerinden 9/B sınıfından Emin Hızarcıoğlu 60 kg. Türkiye 3. ve 10/C sınıfından Anıl Dursunlar 55 kg. Türkiye 3. olmuştur. Öğrencilerimize bizlere bu gururu yaşattığı için teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.