KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TYP KAPSAMINDA GÖREVİ SONA ERENLERE TEŞEKKÜR BELGELERİ VERİLDİ.

TYP KAPSAMINDA GÖREVİ SONA ERENLERE TEŞEKKÜR BELGELERİ VERİLDİ.

 

         Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlarda İŞKUR  kapsamında  çalışan  yardımcı hizmetler personelinden görev süresi bitenlere okullara  yaptıkları değerli katkılar icin tesekkür belgeleri verildi.

 

         Düzenlenen  törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan  Gümüş, " 21. yüzyılın insanı, fikirlerine, kişiliğine saygı duyulmasını ister ve her şeyden önce yaptığı işi sevmek, ilerlemek, kendinin insani anlamda değerli olduğunu görmek ister. Bunun da ilk kuralı karşılıklı iletişimdir. Çünkü insana verilen değer, hayata bakışla eşdeğerdedir. Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak biz, tüm personelimize bu bakış açısıyla yaklaşan bir kurumuz.Bir sözde ifade edildiği gibi "en çok bolluk getiren yağmur, alın teridir" Bu baglamda ;Türkiye'mizin geleceği için vatan ve millet sevgisiyle değer üreten,  alın terlerini geleceğimiz cocuklarımız icin akıtan  çalışanlarımıza teşekkür ediyorum  ,bizlere güç kattınız bundan sonraki haytınızda başarılar diliyorum ' dedi.

         Konusmaların ardından çalışanlara teşekkür belgeleri takdim edilerek,toplu fotoğraf çekimiyle tören sona erdi.

20-06-202220-06-202220-06-202220-06-202220-06-2022

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.