KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TYP ÇALIŞANLARIMIZA YÖNELİK "İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ" TAMAMLANDI

TYP ÇALIŞANLARIMIZA YÖNELİK

İlçemizdeki okullarımızda göreve başlayan TYP çalışanlarına yönelik düzenlenen "İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" sona erdi. Kovid-19 tedbirleri kapsamında iki gruba ayrılan çalışanların birinci grubu daha önce eğitime alınmıştı. 16 Ekim Cuma günü de ikinci grup için aynı eğitim verildi.

       Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde gerçekleştirilen "İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi"nin açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş "Öğretmen, öğrenci, veli ve çalışanları ile Milli Eğitim Camiasının büyük bir aile olduğunu, TYP personelinin de bu ailenin önemli bir üyesi olduğunu ifade etti.

        Sayın Gümüş; "Milli Eğitim Camiası olarak siz kıymetli personelimiz ile birlikte geleceğimizi inşa edecek çocuklarımız ve gençlerimiz için çalışıyoruz. Bu bizim için önemli ve anlamlı aynı zamanda kutsal bir görev" diyerek yaptıkları işin önemine dikkat çekti.

        Sayın Gümüş; "Okullarımız hem temizlik hem de güvenlik açısından sizlere emanet. Sizlere güveniyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum' diyerek sözlerini tamamladı.

Açılış konuşmasının ardından Müdürlüğümüz İş Güvenliği Uzmanı Hakan TAŞCI tarafından, okullarımızda TYP (Toplum Yararına Program) kapsamında çalışan temizlik personeline, "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" kursu verildi.

16-10-202016-10-202016-10-202016-10-202016-10-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.