KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tübitak 2204 A - Lise Öğrencileri Araştırma Yarışması Eğitim Seminerlerimiz Devam Ediyor

Tübitak 2204 A - Lise Öğrencileri Araştırma Yarışması Eğitim Seminerlerimiz Devam Ediyor

TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) tarafından lise öğrenimine devam etmekte olan öğrencileri temel, sosyal ve uygulamalı bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve mevcut bilimsel çalışmalarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'nın 2023-2024 dönemine ilişkin başvuruları başladı.

Bu yıl 55'incisi düzenlenecek yarışmayla ilgili ilçemizdeki liselerimizde öğrenim gören öğrencilerimizi teşvik etmek ve bilgilendirmek amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak eğitim seminerleri düzenliyoruz. Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Biriminin destekleriyle düzenlenen seminerlerimizin ilki 15 Aralık tarihinde Fatih Sultan Mehmet Fen Lisemizde gerçekleştirilmişti. 22 Aralık Cuma günü söz konusu seminerlerimiz Safranbolu Atatürk Anadolu Lisesi ve 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi ile devam edecek.

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.