KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"TEŞVİK ÖDÜLÜ" KAZANAN PROJE EKİBİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARETMilli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen "Lise Öğrencileri Ulusal Öğrenci Kongresi ve Poster Sunumu" Yarışmasına "Ortopedik Engelliler İçin Denge Kaşığı" projesi ile katılan ve "TEŞVİK ÖDÜLÜ" kazanan Ahi Evran Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Proje Ekibi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'ü ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş proje ekibi öğrencileri Salih Musa Günaydın, Ali Efe Kerimoğlu ve Ahmet Akif Çetin ile proje danışman öğretmeni Cumhur Torun'u başarılarından dolayı tebrik ederek hediye takdim etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, yaptığı açıklamada "Son zamanlarda başta Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz olmak üzere ilçemizdeki birçok okulumuz farklı alanlarda yaptıkları projeler ile büyük başarılara imza attılar. Son olarak Türkiye genelinden 337 okul 1213 öğrenci ve 666 projenin yarıştığı "Lise Öğrencileri Ulusal Öğrenci Kongresi ve Poster Sunumu" yarışmasında finale kalma başarısı gösteren ve finalde de Teşvik Ödülü kazanarak ödüllerini Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER'in elinden alan Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi proje ekibi önemli bir başarı elde ettiler. Bu başarılarından dolayı proje ekibinde yer alan öğrencilerimizi ve proje danışmanı Cumhur Torun öğretmenimizi bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.

04-01-202304-01-202304-01-202304-01-202304-01-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.