KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOLOJI BAĞIMLILIĞI ANNE-BABA ATÖLYE ÇALIŞMALARI YAPILDI

TEKNOLOJI BAĞIMLILIĞI ANNE-BABA ATÖLYE ÇALIŞMALARI YAPILDI

      Safranbolu Sunal Tilbentçi Öğretmenevi Toplantı Salonunda düzenlenen programa  İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, Şube Müdürlerimiz  Sayın Ayhan Yılmaz ve Sayın Yavuz Aydın, Proje Yürütücüsü Rehber öğretmenlerimiz katılarak atölye çalışmalarında yapılan faaliyetler değerlendirildi..

      Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, “Teknoloji Bağımlılığı dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de her yaştan insanımızı tehdit eden bir sorun hâline gelmiştir. Sosyal, ekonomik, güvenlik gibi birçok farklı yönü bulunan bağımlılık  problemi sorunun taraflarının ve ailelerimizin iş birliğiyle çözülebilir. Hiç şüphesiz bu tarafların en önemlisi aile ve okuldur.Bu anlamda , ailelerle de işbirliğine gidilerek çocuklarımızın her türlü bağımlılıktan kurtulmuş, ailesine, örfüne, âdetine, tarihi mirasına, devletine, milletine sımsıkı bağlanmış nesiller yetiştirmek istiyoruz.” dedi.

       İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş  Teknoloji Bağımlılığı Anne-Baba Atölye Çalışmalarını  özveri ile yapan İlgili Şube Müdürlerimize ve Proje Yürütücüsü Rehber öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum´ dedi.

       Proje Yürütücüsü Rehber öğretmenlerimiz tarafından yapılan Atölye çalışmalarında farkında olmadan teknoloji bağımlısı olma riskine karşılık yapılması gerekenler konuşuldu.

06-04-201906-04-201906-04-201906-04-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.