KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SUNAL TÜLBENTÇİ VE AİLESİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 SUNAL TÜLBENTÇİ VE AİLESİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

         Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Rahmetli olan Hayırsever işadamı Sayın Ünsal Tülbentçi’nin eşi Sayın Sunal Tülbentçi Hanımefendiyi ve Ailesini İkamet ettikleri İstanbul’da ziyaret etti. Ziyarete Şube Müdürümüz Sayın Yavuz AYDIN, Sayın Ayhan Yılmaz Ünsal Tülbentçi Ortaokulu Müdürümüz Sayın Niyazi Ortakçı, Okul Aile Birliği Üyelerimiz ve öğretmenlerimiz katıldılar.

          Hayırsever işadamı Sayın Ünsal Tülbentçi’nin eşi Sayın Sunal Tülbentçi Hanımefendiyi ve Ailesini ailesini ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz heyeti, ‘Safranbolu Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Dr. Fatih Ürkmezer ve  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Hasan Gümüş’ün selam ve dualarını aileye ilettiler.

     Sayın GÜMÜŞ Mesajında; ‘ Safranbolu da okul yaptıran hayırseverlerle gönül köprüsünün devamını sağlamak, aramızdan ayrılan hayırseverleri sevgi ve rahmetle anmak, eğitime sağladıkları katkılardan dolayı hayırseverlere ve ailelerine minnettarlığı ifade etmek için ziyaretler gerçekleştirdiklerini, Sizlerin eğitime kazandırdığınız okullarda yetişen öğrencilerimizin, siz hayırseverlerimizden ilham alarak hayırseverlik yarışını sürdürecek ve Ülkemize faydalı bireyler olarak yetişeceklerdir. En güzel yatırım insana yapılan yatırımdır. Okul, yurt yapan ve milletimize destek  olan siz hayırseverlere teşekkür ediyorum. Ebediyete intikal etmiş hayırseverlerimize de Allah´tan rahmet yakınlara başsağlığı diliyorum" dedi.’

         Hayırsever işadamı Sayın Ünsal Tülbentçi’nin eşi Sayın Sunal Tülbentçi Hanımefendi ve Ailesi ise, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün gerçekleştirdiği ziyaret sebebiyle çok mutlu olduklarını belirterek, duyduğu memnuniyeti ifade ettiler.  

24-12-201824-12-201824-12-201824-12-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.