STEM /STEAM UYGULAMALARI EĞİTİCİ EĞİTİMİ SERTİFİKA TÖRENİ YAPILDI
![STEM /STEAM UYGULAMALARI EĞİTİCİ EĞİTİMİ SERTİFİKA TÖRENİ YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2019_02/16162123_90c6f499-4dcf-4530-8e5c-55e17c0d2470.jpg)
Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü himayesinda Safranbolu Anaokulu ve BAKKA işbirliği ile hazırlanan ‘STEM /STEAM Uygulamaları Eğitici Eğitimi ’ sertifika töreni yapıldı. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, Anaokulu İdarecilerimiz, Öğretmenlerimiz Katıldı.
STEM /STEAM Uygulamaları Eğitici Eğitimi sertifika töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş,’ Eğitim sistemimizi çağın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmek ve bu sayede öğrencilerimiz; üreten, ekonomik ve sosyal gelişmelere katkı sağlayan, 21. yüzyıl becerilerine sahip, düşünen, sorgulayan, araştıran ve buluş yapabilen bireyler olarak yetiştirilecektir. 2023 Vizyonu hedefleri doğrultusunda ilerlememize büyük kazanımlar sağlamak amacıyla hazırlanan STEM /STEAM eğitiminin çok fayda sağlayacağına inanıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.
STEM /STEAM Uygulamaları Eğitici Eğitimi 5 gün boyunca verildi.Eğitim sonunda katılımcılara sertifikaları verildi.