KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SOSYALFEST'te Öğrencilerimizden Büyük Başarı

SOSYALFEST'te Öğrencilerimizden Büyük Başarı

Safranbolu Kanuni Ortaokulu öğrencilerimiz Ayşe Duru TORUN, Duru AKÇİN, Beren Melik ÇELİK danışman öğretmenleri Nurhan AÇOKGÖZ ile Karabük Üniversitesi'nin "Sen de Yerini Al" sloganıyla düzenlenen SOSYALFEST'te ortaokul kategorisinde zaman yönetimi sosyal model tasarım yarışmasında Türkiye 1.si olmuştur.

Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz Oktay KIZILTOPRAK, Hanife Ebrar YILDIZ, Yiğit Macit ATAM, Selin Serra KAYABAŞI, Aykut KUTUK danışman öğretmenleri Emel ÇETİN ile Karabük Üniversitesi tarafından düzenlenen SOSYALFEST Sportif etkinliklerinde Bocce turnuvasında Türkiye 3.sü olmuştur. Öğrencilerimize ödüllerini Karabük Üniversitesi Rektörü Fatih KIRIŞIK ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Mustafa ALİŞARLI takdim etmişlerdir.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen Karabük Üniversitesi Rektörü Fatih KIRIŞIK'a teşekkür ederek, yarışmalarda üstün başarı gösteren  öğrencilerimize spor ve öğrenim hayatlarında başarılarının devamını diledi.

04-03-202404-03-202404-03-202404-03-202404-03-2024

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.