KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT ÖĞRETMENİMİZİN AİLESİNE BAYRAM ZİYARETİ

ŞEHİT ÖĞRETMENİMİZİN AİLESİNE BAYRAM ZİYARETİ

        Batman'ın Kozluk ilçesinde,  PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırısında şehit olan öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ın ailesine, Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın   Hasan Gümüş tarafından bayram ziyaretinde bulunuldu. 

       İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ ile Şehidimizin ailesi bir süre sohbet ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ;ziyarette " Bizler Gazisine ve şehidine her zaman sahip çıkan bir milletiz. Vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için hepimiz can vermeye hazırız. Şehitlerimiz ve şehit ailelerimiz bizim en kıymetli varlığımız ve emanetimizdir" dedi.

      Sayın GÜMÜŞ ''Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm milletimize başsağlığı diliyor Kurban Bayramlarını en işten duygularımla tebrik ediyorum'' dedi.

      Şehidimizin ailesi ise 'Devletimizin her zaman desteğini gördük. Devletimiz her zaman yanımızda. Allah razı olsun. Bu anlamlı günde bizleri ziyaret ederek mutlu eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan GÜMÜŞ'e ayrıca teşekkür ederim" dedi.

10-08-201910-08-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.