KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Mustafa Arık Ortaokulu Öğrencilerimizden İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Şehit Mustafa Arık Ortaokulu Öğrencilerimizden İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Şehit Mustafa Arık Ortaokulu sınıflar arası sure ezberleme yarışmasında başarı gösteren 6.sınıf öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU'nu makamında ziyaret etti.

Okul Müdürümüz Gökhan KARACAOĞLU, Müdürü Yardımcısı Ersin ORTAKCI ve öğrencilerimizi çalıştıran Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz Merve YETKİN'in de eşlik ettiği ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerimize başarı belgelerini ve hediyelerini takdim etti. Başarılarından dolayı tebrik ederek derslerinde başarılar diledi. Öğretmenimiz Merve YETKİN'e de teşekkür belgesini takdim eden ODABAŞOĞLU öğretmenimize desteklerinden ötürü teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz şu ifadelere yer verdi; "Milli Eğitim Bakanlığımızın yeni müfredatları çerçevesinde değişen temel eğitim ve ortaöğretim yönetmeliklerine uygun olarak okullarımızda, öğrencilerimizin milli manevi değerlere haiz olarak yetiştirilmesi,  akademik başarının arttırılmasına yönelik tedbirlerin yanında değerler eğitimi çalışmalarına da yer verilmesi, dilimize yönelik becerilerin üst seviyeye  çıkarılarak kültürel mirasının bilincinde olan nesiller yetiştirilmesine önem verilmektedir.

Bu kapsamda Safranbolu ilçemizdeki tüm okullarımızda çocuklarımızın ülkemizin uzak hedefleri ve "Türkiye Yüzyılı" vizyonu ile bilinç kazanması yönünden proje ve etkinlik çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çalışmalarda görev alan ve rehberlik yapan tüm öğretmen arkadaşlarımıza ve eğitim çalışanlarımıza canı gönülden teşekkür ediyor. Öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar diliyoruz."

06-02-202406-02-202406-02-202406-02-202406-02-202406-02-2024

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.