KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Murat Akdemir Proje Anadolu İmam Hatip Lisesinde Okuryazar Atölyesi Açılışı Gerçekleştirildi

Şehit Murat Akdemir Proje Anadolu İmam Hatip Lisesinde Okuryazar Atölyesi Açılışı Gerçekleştirildi

Şehit Murat Akdemir Proje Anadolu İmam Hatip Lisesinde, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Sadâ Kültür Sanat ve Edebiyat projesi kapsamında kordinatör Rabia Dönmez ŞAKAR ve Berire GÜNEŞ önderliğinde koordinasyon ekibi Tarık ÇELİK, Mehmet YILMAZ, Yaşar BAŞARAN, Zuhal YAKUT ve Okul Müdürü Recep GÜNEY tarafından hazırlamış olan "Okuryazar Okulu " atölyesinin açılışı İl Milli Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU tarafından gerçekleştirildi. Açılışa Şube Müdürümüz Turan TEKDEN de eşlik etti.

Okul Müdürü Recep GÜNEY proje hakkında; ''Hayal ettiğimiz üzere öğrencilerimizin üretkenlik ve yenilikçilik alanında kendilerini geliştirebilecekleri sanat ve edebiyat alanında kalıcı eserler verebilecekleri, uzman eğitimciler ve yazarlarla buluşabilecekleri rahat ve modern bir atölye hazırladık. Konferansların şehir içi ve şehir dışı kütüphane ve fuar gezilerinin, gazete ziyaretlerinin, okur-yazar buluşmalarının, kitap krıtiklerinin, fotoğrafçılık ve grafik tasarım gibi eğitimlerin de olduğu projemizin sonunda , tamamını öğrencilerimizin hazırladığı  digital bir dergi oluşturmayı planlamaktayız.'' ifadelerine yer verdi.

Ayrıca açılış kapsamında Kastamonu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim üyesi Prof.Dr.Abdullah Aydın hocamızın "Bizim Edebiyatımız Bizim Divan Şiirimiz " adlı konferansı gerçekleştirildi.

24-10-202324-10-2023

23-10-2023

23-10-202323-10-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.