KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN HASAN GÜMÜŞ´ÜN YARIYIL TATİLİ MESAJI

SAYIN HASAN GÜMÜŞ´ÜN YARIYIL TATİLİ MESAJI

       Çocuklarımız, gençlerimiz bizim geleceğimiz ve gelecegimizin teminatı en kıymetli degerlerimizdir. Hızla  değişen dünyada günü ve gelecegi algılayıp anlamdırabilen,dünya ile rekabet edebilen gençlerimizi yetiştirmek için en modern eğitim imkanları hazırlamanın gayreti içerisindeyiz. Bu baglamda  geleceğe hazırlayacağımız çocuklarımızı içlerinde var olan güç ve yeteneklerini ortaya çıkaran bir eğitim anlayışıyla yetiştirmenin çabasındayız.

        Kıymetli Meslektaşlarım,

        Sizler öğrencilerimizin derdiyle dertlenen, sevinciyle mutlu olan, onlara en az anne-babaları kadar yakınsınız. Sizler nesillerin inşasında önderlik yapan kişilersiniz. Büyük bir vazife şuuru ile görevinizi yürüterek kutlu mesleğimizi icra etmektesiniz. Geleceğin Büyük Türkiye' si sizlerin gayretleri ile şekillenmektedir. Bu fedakâr emeklerinizi yürekten kutluyor, hepinize teşekkür ediyorum.

       Saygıdeğer Velilerimiz,

         Bizi eğitim süreçlerinde yalnız bırakmayıp var gücünüzle evlatlarınıza destek olmaya çalıştınız. Emeklerinizden ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Gerek eğitim öğretim gerekse tatil süreçlerinde evlatlarınızla daha çok vakit geçirmenizi, daha güzel yarınlar adına sizlerden istirham ediyorum.

        Tatilde evlatlarınızla daha nitelikli zaman geçirebilir, yaşadığımız bu güzel şehri gezebilir, çevrelerini, tarihlerini görerek yaşayarak öğrenmelerini sağlayabiliriz. Evlatlarımıza ayıracağımız zaman, yarınların mutlu ve bilinçli anne babalarının anahtarı olacaktır.

         Geleceğimizin Mimarı Sevgili Öğrenciler,

        Bir eğitim öğretim yılı ilk döneminin sonuna geldiniz. Çok çalıştınız, yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Sevgili yavrularımız, hepinizi çalışmalarınız ve başarılarınızdan dolayı kutluyorum

        Bakanlığımızın 2023 Vizyonu hedefleri çerçevesinde Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzün yürüttüğü projelerin gerçekleşmesi noktasında bütün eğitim sistemine yansıyan çalışmalar yaparak, çok verimli bir dönem geçirmemizde büyük katkılarınız oldu. Bu noktada sizlere hususen teşekkür ediyorum.

        Yarıyıl tatilinde spor yapmanızı, kitap okumamızı, sinema, tiyatro, müze ziyaretleri ile tarihi mekânları gezmenizi öneriyorum. Şehrimiz tarihi dokusu ve coğrafi özellikleri itibariyle birçok zenginliği barındırıyor. Velilerimizin bu konuda çocuklarımızı yönlendirmelerini bekliyor, Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman yanınızda olduğumuzu ve sizler için en iyiye ulaşmak adına çalıştığımızı bilmenizi istiyorum. Hepinize iyi tatiller dilerken,  dinlenmiş ve huzurlu bir şekilde okullarınıza dönmenizi arzu ettiğimi vurgulamak istiyorum.

                                                                                                Hasan GÜMÜŞ

                                                                                             İlçe Milli Eğitim Müdürü

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.