KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞ’ÜN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

     Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 SAYIN GÜMÜŞ’ÜN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

       Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 96. yılını kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.

       Tarihi şanlı zaferlerle dolu yüce milletimiz,  Mustafa Kemal Atatürk komutasında gösterdiği eşsiz kahramanlıklarla, vatanımızı ve milletimizi yok etmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik ruhuyla, büyük zaferi kazanmış ve bize bu güzel vatanımızı emanet etmiştir. Bizler de emanet aldığımız vatanımızı her alanda en üst seviyelere çıkarmak için var gücümüzle birlik ve beraberlik içinde çalışmakta, ecdadımızın bize emaneti olan Cumhuriyetimizi hakkıyla muhafaza ve müdafaa ederek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği ‘Muasır Medeniyetler’ seviyesinin üzerine çıkma hedefine kararlılıkla ilerlemekteyiz.

        Bu duygu ve düşüncelerle   Türk milletinin tarihine, altın harflerle geçen ve milletin azim ve kararlılığının tüm dünyaya ilan edildiği bu anlamlı zaferin 96´ncı yıl dönümünde Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm silah arkadaşlarını, vatanı ve bayrağı uğruna hiç düşünmeden canını feda eden bütün şehitlerimizi rahmetle, minnetle ve şükranla anıyor, Silahlı Kuvvetlerimizin ve tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum

 

     

Hasan GÜMÜŞ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.