KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞTEN ŞAMPİYON ÖĞRENCİLERİMİZE MORAL ZİYARETİ

SAYIN GÜMÜŞTEN ŞAMPİYON ÖĞRENCİLERİMİZE MORAL ZİYARETİ

   

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Hasan Gümüş, bu hafta içinde Kırşehir ilinde yapılacak Türkiye Voleybol Yarı finallerinde ilimizi temsil edecek olan Ünsal Tülbentçi Ortaokulu  öğrencilerimize moral vermek ve başarılarını kutlamak amacıyla  ziyaret ettiler.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, Okul Müdürümüzü, Beden Eğitimi Öğretmenimizi ve şampiyon öğrencilerimizi elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik etti.

        Sayın Gümüş, öğrencilerin spor branşlarında almış olduğu başarıların önemli olduğunu ifade ederek “Sportif faaliyetlerde başarılı öğrencilerimizi keşfedebilmek önemlidir. Bu öğrencilerimizin almış oldukları başarı bunun bir göstergesidir. İnşallah öğrencilerimizin almış olduğu başarıları daim ve devamlı olur. Çünkü sporda devamlılık esastır. Sportif faaliyetlerde başarılı olmak içinde çok çalışmak ve disiplinli olmak gerekir. Bu anlamda öğrencilerimizi kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

        Sayın Gümüş, Okullarımızda uyguladığımız sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle, Öğrencilerimizin akademik başarıları yanında onların beden, zihin, ruh ve duygu bakımından dengeli ve sağlıklı yetişmeleri için okul sporlarına önem vermekteyiz.  Yapılacak  çalışmalarla, öğrencilerimizin Türkiye çapında  önemli başarılar sağlayacağına inanıyorum.  Beden eğitimi dersi bizim için çok önemlidir.. Tüm okullarımızda beden eğitimi öğretmenlerimiz sayesinde yeteneği olan sporcu gençlerimizi keşfederek onları müsabakalara hazırlamaktır.  Beden eğitimi ve sporun toplumsal açıdan önemi gün geçtikçe artmaktadır. Beden eğitimi ve spor, çocuk ve gençlerin boş zamanlarını değerlendirmelerini, onların sosyalleşmesini, karakterlerinin gelişmesine  katkı sağlar´ dedi.

        Sayın Gümüş, çocuklarımıza ve gençlerimize desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Safranbolu Kaymakamımız / Belediye Başkanımız Sayın  Dr. Fatih Ürkmezer’e, teşekkürlerimi sunuyorum’’dedi.

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş öğrencilerimize baklava ikram ederek Kırşehir ilinde yapılacak Türkiye Voleybol Yarı finallerinde ilimizi temsil edecek olan Ünsal Tülbentçi Ortaokulu öğrencilerimize, başarılar  temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

 

05-03-201905-03-201905-03-201905-03-201905-03-201905-03-2019

 

05-03-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.