KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞTEN ÖĞRENCİLERİMİZE MORAL, MOTİVASYON ZİYARETİ

SAYIN GÜMÜŞTEN ÖĞRENCİLERİMİZE MORAL, MOTİVASYON ZİYARETİ

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş , Kanuni ortaokulu  öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya geldi. Şube Müdürümüz Sayın Ayhan Özeken de Milli Eğitim Müdürümüz’e eşlik  ettiler.

        Sayın Gümüş, öğrencilerle bir süre motivasyon, vizyon ve hayallerdeki meslekler üzerine sohbet etti. Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Sayın Gümüş, "Kalan süreleri daha verimli, daha etkin ve eksikleri gidermeye yönelik geçirmeniz durumunda çok daha güzel sonuçlar elde edebilecek ve hedeflediğiniz okullara yerleşebileceksiniz. Kendiniz, aileleriniz ve vatanınız için hayallerinizi yüksek tutmanız gerekmektedir." ifadelerini kullandı 

       Sayın Gümüş konuyla ilgili yaptığı açıklamada ‘Bizlere emanet edilen yarınlarımız, geleceğimiz, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi yetiştirmek ve onları hayata hazırlamak ve bir ufuk kazandırmak üzere öğrencilerimizle motivasyon ve bir gelecek kurgulama üzerine sohbet etme fırsatımız oldu. Bizim temel amacımız gençlerimizi donanımlı bireyler olarak yetiştirip, geleceğe hazırlamaktır. Ufku olan, hedefi olan, vizyonu olan gençlerimizi dünyaya yön veren liderler olarak yetişmesini sağlamak bizim temel gayemizdir ’dedi.

       Öğrencilerimizde, İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün kendilerini ziyaret etmelerinden ve geleceğe dönük ufuk kazandırma adına sohbet etme fırsatı bulduklarından dolayı sevindiklerini belirttiler.

05-03-201905-03-201905-03-201905-03-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.