KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞ’TEN KADEM KARABÜK TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET

       Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş KADEM Karabük Temsilciliğine Ziyarette bulundu. 
SAYIN GÜMÜŞ’TEN KADEM KARABÜK TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET

         Gerçekleşen ziyarette, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Karabük temsilciliği yönetim kurulu Başkanı Sayın Hatice İpek derneğin proje ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Hatice İpek, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’ün ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş ise yaptığı konuşmada ‘Safranbolu Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduklarını, toplumun her kesiminin eğitim ile ilgili görüşlerini önemsediklerini ifade etti.

          Sayın Gümüş, Safranbolu’da hayata geçirdikleri proje ve etkinliklerle her geçen gün eğitim başarılarını artırdıklarını söyledi.

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Karabük Temsilcisi Sayın Hatice İpek ve dernek yönetim kuruluna teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

22-10-201822-10-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.