KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞ YAPIMI DEVAM EDEN OKUL İNŞAATLARINI İNCELEDİ

      İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, İlçemizde yapımı devam okul inşaatlarını yerinde inceledi.
SAYIN GÜMÜŞ YAPIMI DEVAM EDEN OKUL İNŞAATLARINI İNCELEDİ

      Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş ve İnşaat ve Emlak Hizmetleri´nden sorumlu Şube Müdürümüz Sayın Ayhan Yılmaz ile birlikte yapımı devam eden inşaatları yerinde inceleyerek yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı, yürütülen çalışmaları yerinde gördü.

     Yoğun bir çalışma içine giren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Eğitim Faaliyetlerini büyük bir hızla devam ettirmektedir. Okul inşaatlarını yerinde inceleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gümüş, yeni okullarla öğrencilerimizin daha modern ortamlarda kaliteli eğitim göreceğini söyledi. Ayrıca hayırseverlerle protokolü yapılan okulumuzun proje çalışmalarının son aşamaya geldiği kaydetti

      Sayın Gümüş,  Okul inşaatlarının yanı sıra bakım onarıma alınan işlerin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz denetim ekipleri tarafından sürekli kontrol edilmesiyle okullarımızın daha modern hale getirildiğini ve öğrencilerimizin daha rahat eğitim alabilmeleri için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

       Sayın Gümüş, Çalışmaların planlanan şekilde devam etmesinden dolayı ilgililere teşekkür etti ve inceleme ziyareti sonrasında, işçilerle sohbet edip ziyareti son buldu.

01-10-201801-10-201801-10-201801-10-201801-10-201801-10-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.