KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞ VİDEO KONFERANS YOLUYLA REHBER ÖĞRETMEN/PSİKOLOJİK DANIŞMANLARLA BİR ARAYA GELDİ.

SAYIN GÜMÜŞ VİDEO KONFERANS YOLUYLA REHBER ÖĞRETMEN/PSİKOLOJİK DANIŞMANLARLA BİR ARAYA GELDİ.

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ video konferans yoluyla ilçemizde görev yapan Rehber öğretmen/psikolojik danışmanlarla bir araya geldi.  

Sayın GÜMÜŞ öğretmenlerimize hitaben yaptığı konuşmada; "Sizlerin destekleri ile öğrencilerimizin ilgi, yetenek ve yeterlilikleri doğrultusunda geleceğe hazırlanıyorlar. Öğrencilerimizin gözlerindeki mutluluğa anlamlı katkı sunuyorsunuz. Okullarımızda yüz yüze ve uzaktan eğitimi beraber   sürdürüyoruz .Bu süreçte öğrencilerimize  sosyal ve duygusal yönden destek olarak mutluluklarını artırabiliriz. Yine pandemi süreci  içeresinde  öğrencilerimize ve ailelerine büyük destekler sundunuz. Üst öğrenim kurumlarını tercihleri noktasında öğrencilerimizin hayallerine katkı sundunuz. Öğrencilerimiz ve velilerimiz sizlerin destekleri ile çocuklarımızı daha üretken ve mutlu bireyeler olarak hayata hazırlıyorlar. Bu süreci sağlıklı bir şekilde bertaraf edebilmemiz için sizlerin destekleri çok önemli ve anlamlı." dedi.

Sayın GÜMÜŞ;  "Şu ana kadar verdiğiniz destek ve,  göstereceğiniz her türlü fedakarlık için sizlere teşekkür ediyorum" diyerek hep birlikte büyük projeleri gerçekleştireceğimize inandığını belirtti.

30-09-202030-09-202030-09-202030-09-202030-09-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.