KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞ ŞEHİT ÖĞRETMENİMİZİN ANNESİNİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

SAYIN GÜMÜŞ ŞEHİT ÖĞRETMENİMİZİN ANNESİNİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

Batman'ın Kozluk ilçesinde,  PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırısında şehit olan öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ın annesi ,anneler gününde Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın   Hasan Gümüş tarafından evinde ziyaret edildi.Sehit öğretmen Aybuke Yalçın in anneler gününü kutlayan Sayın Gümüş; Annelik yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülmeyen, tarifi imkânsız dünyadaki en yüce duygulardan birisidir. Yani anne demek dünyada ki tüm güzellik ve değerlerin temerküz ederek tek kelimeyle ifade edilmesidir.

Nitekim yüce dinimizde "Cennet annelerin ayakları altındadır." demek suretiyle analık makamının ne denli yüce bir makam olduğunu vurgulamak istemiştir.

Feragat ve fedakârlığın timsali olan annelerimiz hayatımız boyunca rehberimiz, eğitimcimiz ve zorlu hayat yolculuğumuzda kutup yıldızımızdır. Onlara layık birer evlat olmak, onları mutlu etmek ve onlara hak ettikleri değeri vermek biz evlatlar olarak en büyük vazifemizdir.

 Yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla eli öpülesi başta Şehit ve Gazi annelerimiz  olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, hepsine ayrı ayrı sevgi ve saygılarımı sunuyorum dedi. Sehit Aybüke Yalçın'ın annesi ve babası ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek.Ilce Milli Egitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş ve tum egitim camiasina teşekkür ettiler.Kiyamete kadar bayrağımızın dalgalanacagini ifade ettiler.

12-05-201912-05-2019

 

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.