KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞ ÖZEL YÜKSEK ÖĞRETİM YURTLARINI ZİYARET ETTİ

SAYIN GÜMÜŞ ÖZEL YÜKSEK ÖĞRETİM YURTLARINI ZİYARET ETTİ

 

       Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, İlçemizde bulunan Özel Yükseköğrenim yurtlarımızı ziyaret ederek öğrenciler ve çalışanlar ile sohbet etti. Ziyarete Şube Müdürümüz Yavuz AYDIN da eşlik ettiler.

      Öğrencileri sadece eğitim-öğretim ortamında değil, okul dışında yaşadıkları ortamları da görmek istediklerini belirten Sayın GÜMÜŞ, "Periyodik olarak çeşitli zamanlarda sizlerle beraber olacağız. Yurt ortamı önemli bir konudur. Çok güzel hatıralar oluşur. Yıllar sonra bu güzel ortamı hatırlayıp öğrencilerimiz Safranbolu'ya geldiğinde kaldığı yurda rahatlıkla gelebileceği bir aile ortamı oluşmalıdır 'dedi

     Şehrimize misafir olan ve bizlere emanet edilen öğrencilerimizin en temel ihtiyaçlarının başında gelen barınma ihtiyacını en güzel şekilde karşılayabilmek adına gayret gösterildiğine söyleyen Sayın Gümüş, bu hizmetlerin sürekli daha ileri seviyelere taşınması için hep beraber gayretin içerisinde olduklarını vurguladı.  

"GENÇLERİMİZLE DAHA ÇOK BİR ARAYA GELECEĞİZ"

    Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan  Safranbolu İlçe Milli eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, "Bundan sonra gençlerimizle daha çok bir araya geleceğiz. Öğrencilerimizin projelerini, geleceği dönük planlarını dinleyip hayata geçirmek  için çalışacağız" dedi.

"BU YILLAR SİZİN İÇİN BİR FIRSAT"

    Sayın GÜMÜŞ, üniversite yıllarının hayatı daha iyi anlama ve anlamlandırma noktasında önemli bir zaman dilimi olduğunu, bu zamanların çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini, farklı çevrelerden gelen arkadaşlarınızla bir araya gelip hayatı anlama bakımından da önemli bir fırsat elde ettiklerini, kendi kültürleriniz dışında yetişmiş arkadaşlarınızın hayata bakışlarını öğrenmeye çalışmalarının, bu büyük bir kazanç olacağını" söyledi.

      Sayın GÜMÜŞ, Özel Yükseköğrenim yurtları idarelerine ve çalışanlarına teşekkür ederek başarılar diledi.

03-10-201903-10-201903-10-201903-10-201903-10-201903-10-201903-10-201903-10-201903-10-201903-10-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.