KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞ OKUL MÜDÜRLERİMİZLE TOPLANTI YAPTI

   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş Başkanlığında Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı.
SAYIN GÜMÜŞ OKUL MÜDÜRLERİMİZLE TOPLANTI YAPTI

         Safranbolu İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul müdürleri toplantısı Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi´nde yapıldı.
         Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan Gümüş başkanlığında gerçekleşen toplantıya Şube Müdürümüz Sayın Ayhan Özeken, Sayın Murat Çorbacı, Sayın Yavuz Aydın, Sayın Ayhan Yılmaz ve tüm okul müdürlerimiz katıldı. Toplantıda yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar, kurslar, taşımalı öğrenciler gibi konular detaylı bir şekilde ele alındı.

          Sayın Gümüş, Kurul Öncesi Yapmış olduğu açılış konuşmasında "Hayırlısı ile eğitim öğretim çalışmalarımız Safranbolu’muzda başarılı bir şekilde devam ediyor. 2017/2018 Eğitim Öğretim yılının başarılarla dolu bir yıl olduğunu belirterek, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı ise okullarımızın bu başarılarını daha üst noktalara taşımaya başladı ve daha da taşıyacağına olan inancım büyüktür’ dedi.

           Sayın Gümüş, ‘ Öğretmenlerimizin toplumun inşasını üstlendiğini, yaptığımız işi aşkla, layıkıyla, sevgiyle yapmamız gerektiğini, İltifat beklemeden marifete talip olmak hayalimizin olması gerektiğini, geleceğimiz olan çocuklarımızın hayatına dokunarak onların rol modeli olmamız gerektiğini"  ifade ettiler.

            Eğitim öğretimin sorunsuz bir şekilde devamı için tüm idarecilerimizin üzerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirdiğini vurgulayan Sayın Gümüş, ‘yapmış olduğumuz ziyaretlerde okullarımızda eğitim öğretimin başarılı bir şekilde devam ettiğine şahit olmaktayız. Tüm idarecilerime ve öğretmenlerime teşekkür ediyorum ’dedi.

             İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz tarafından yetkili oldukları birimlerle ilgili iş ve işlemler hakkında bilgiler verdiler.

             Okul Müdürlerimiz dilek ve temennileri dinlendikten sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, başarılar dileyerek toplantıyı sonlandırdı.

06-12-201806-12-201806-12-201806-12-201806-12-201806-12-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.