KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞ MY KOLEJİ KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİNE KATILDI

     My Koleji öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen Kariyer Günleri Etkinliğinin bu haftaki konuğu Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş idi. 
SAYIN GÜMÜŞ MY KOLEJİ KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİNE KATILDI

        Açılış konuşması  yapan Okul Koordinatör Müdürü Sayın Rafet Çelen, bu etkinliklerin öğrencilerimize ne denli faydası olduğunu gördükçe daha bir coşku ile devamını getireceklerini belirtti. Ardından katılımcılara ve Eğitim Öğretim anlamında her türlü desteklerini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’e teşekkürlerini sundu.

        Açılış konuşmasından sonra kürsüye davet edilen Sayın Gümüş, Motivasyon ve hedef belirlemede başarılı olmanın yollarının anlatıldığı bir seminer verdi.

        Öğrencilerin anne, baba ve vatan millet sevgisini asla zihinlerinden çıkarmamalarını öğütleyen Sayın Gümüş, ardından öğrencilere  bundan sonraki zamanlarını çok daha verimli ve olumlu kullanmalarını söyledi. 

       Başarı için sevgi, saygı, samimiyet, sadakat, sabır ve sorumluluk olarak altı önemli başlığı vurgulayan Sayın Gümüş, bu konuların asla gözardı edilmemesi gerektiğini de vurguladı. Her aynaya baktığınızda sadece cemalinizi değil gönlünüzü, kalbinizi de görün diyerek öğrencilerin gönül tellerine de dokunan Sayın Gümüş Motivasyon ve hedef belirlemede başarılı olmanın yollarının anlatıldığı seminerini icra etti.

       Sayın Gümüş, seminer sonrasında MY Koleji Koordinatör Müdürü Sayın Rafet Çelen’e ve okul çalışanlarına teşekkür ederek başarılarının devamını diledi

       MY Koleji Koordinatör Müdürü Sayın Rafet Çelen Program sonrasında Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’e hediye takdiminde bulundu.

22-10-201822-10-201822-10-201822-10-201822-10-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.