KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞ KOSGEB İL MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

SAYIN GÜMÜŞ  KOSGEB  İL MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, KOSGEB  İl Müdürü Sayın Serhat Sayın’ı ziyaret ederek  yapılan proje ve çalışmaları hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş ise yaptığı konuşmada ‘Safranbolu Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduklarını, toplumun her kesiminin eğitim ile ilgili görüşlerini önemsediklerini ifade etti.

          Sayın Gümüş, Safranbolu’da hayata geçirdikleri proje ve etkinliklerle her geçen gün eğitim başarılarını artırdıklarını söyledi.

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, KOSGEB  İl Müdürü Sayın Serhat Sayın’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

          Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KOSGEB  İl Müdürü Sayın Serhat Sayın, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’ün ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.

27-12-201827-12-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.