KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞ İLÇEMİZ MTS KURSLARINI ZİYARET ETTİ

SAYIN GÜMÜŞ İLÇEMİZ MTS KURSLARINI ZİYARET ETTİ

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş ve Şube Müdürü Yavuz Aydın ilçemizde faaliyet gösteren Motorlu Taşıt Sürücüleri Kurslarını ziyaret etti. Kurs merkezlerindeki derslikleri, simülatör odalarını inceleyen Müdürümüz, kursiyerlerle ve kurs merkezi yöneticileri ile görüş alış verişinde bulundu.

        Sayın Gümüş Konuyla ilgili yaptığı açıklamada ‘Sürücü kurslarımız toplumumuzda önemli bir noktada hizmet vermekte. Halkımızın can ve mal güvenliği acısından sürücü kurslarımız eğitimlerini ciddi bir şekilde vermesi önem arz etmektedir. Motorlu Taşıt Sürücüleri Kurslarımızın materyal olarak ve eğitim kalitesindeki artış toplumumuzdaki bilinçli ve profesyonel sürücü sayısını arttırarak toplumumuza pozitif yönde etki edecektir. kurslarımıza sürücü ehliyeti almak için başvuran insanlarımızda bu olgunun yerleştirilmesi sürücü kurslarımız elinde. Trafikte yaşanabilecek yanlış hepimizi etkilemektedir ’dedi.

        Sayın Gümüş de trafikte öncelikle insanlara saygı duymak gerektiğini, bencil ve aceleci davranışların kazalara davetiye çıkaracağını vurguladı. Kuralların can ve mal emniyeti için konulduğunu hatırlatan Sayın Gümüş, Çalışmalarından dolayı kurs Yöneticilerine, öğretmenlerine ve kursiyerlere teşekkür etti.

12-12-201812-12-201812-12-201812-12-201812-12-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.