KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞ HALK EĞİTİM MERKEZİ PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SAYIN GÜMÜŞ HALK EĞİTİM MERKEZİ PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, Safranbolu Halk Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek Halk Eğitim Merkezi Personeli ile bir araya geldi. Sayın Gümüş, öncelikli olarak Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Sayın Sezai Öztaş’tan yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.

         Sayın Gümüş ´´Hayat boyu öğrenmenin bir amacı da, önceden öğrenilen bilgilerin değerlendirilmesi yoluyla her tür öğrenmeye değer vermek üzere tasarlanmış bir sistem kapsamında, istihdam fırsatlarının artırılması için bireylerin eğitime erişimlerinin desteklenmesidir’ dedi.

          Bireylerin eğitime olan ilgi ve isteklerini artırmak için tanıtım faaliyetlerinin yanında yönlendirme amaçlı rehberlik faaliyetleri de yapacaklarını belirten Sayın Gümüş, ´´Örneğin yeni beceri edinmek isteyen ya da mevcut becerilerini geliştirmek isteyen bireyler Halk Eğitim Merkezimize gelerek hangi beceriyi nerede, ne kadar sürede bilgilendirilerek öğrenme faaliyetlerine yönlendirilecekler´´ diye konuştu.

          Sayın Gümüş, ‘kültürümüzün yansıtılması, gelecek kuşaklara aktarılması, bazen kültürümüzün unutulmaya yüz tutmuş el işlerinin yeni kuşaklara aktarılması ve öğretilmesinde Halk Eğitim Merkezlerimize büyük görevler düştüğünün farkındayız ’dedi.

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş,’ Bu tür kursların açılmasında bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Safranbolu Kaymakamımız  ve Belediye Başkanımız Sayın  Dr. Fatih Ürkmezer’e teşekkür ediyorum. SAKEM Yetkililerine, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Sezai Öztaş’a, Halk Eğitim Merkezi personelimize teşekkür ediyor çalışmalarında  başarılar diliyorum’ dedi.

          Sayın Gümüş, Halk Eğitim Merkezi Personelinin görüş ve önerilerini dinledikten sonra yürüttükleri güzel çalışmalarından dolayı Halk Eğitim Merkezi personellerine teşekkür ederek başarılar diledi.

29-11-201829-11-201829-11-201829-11-201829-11-201829-11-201829-11-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.