KARABÜK
SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SAYIN GÜMÜŞ FUTBOL TAKIMIMIZI YALNIZ BIRAKMADI
![SAYIN GÜMÜŞ FUTBOL TAKIMIMIZI YALNIZ BIRAKMADI](/meb_iys_dosyalar/2019_04/26225846_4d2a690b-db97-4e45-9d57-06de1c6c30e1_1.jpg)
Altın Safran Kurumlar arası Futbol Turnuvasına Katılan İlçe Milli Eğitim Personelimiz Futbol Takımı İle Safranbolu Belediye Futbol Takımının karşı karşıya geldiği maçta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş öğretmenlerimizi yalnız bırakmayarak maçı büyük bir heyecanla takip etti.
İlçe Milli Eğitim Personeli Futbol Takımı Takımımız kendilerini herzaman desteklerinden dolayı Sayın Gümüş´e teşekkür ettiler.