KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN GÜMÜŞ ,19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI.

SAYIN GÜMÜŞ ,19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI.

      Sayın GÜMÜŞ.; mesajında;"19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yılını kutlamanin  mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz.

      Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'da, devletimizin, bağımsız Türk Milletinin birlik ve beraberliğinin tesisi için başlattığı bağımsızlık hareketi milletimizin azim ve kararlılığı ile birleşerek tüm yurtta dalga dalga yayılmış ve milli mücadele sonucunda zaferle sonuçlanmıştır.

       Bugünün, gençlerimize bayram olarak armağan edilmesi de  gençlerimize verilen önemin ve değerin bir göstergesidir.

       Hiç kuşkusuz ki geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, içinde taşıdıkları sevgi ve heyecanla ülkemizin kalkınmasına katkı verecek en önemli hazinelerimizdir. Bunun için gençlerimizi çağdaş bilimin ve teknolojinin ışığında yetiştirerek onların sosyal ,kültürel gelişimlerini sağlamanın ve ülkesine yararlı. manevi değerlerle donanmış, bireyler olarak hayatlarının her alanında etkin rol almalarına imkan vermenin gayreti içerisinde olmalıyız.

       Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını ile tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz" dedi

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.