KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞAMPİYONLARA HEDİYELERİ VERİLDİ

ŞAMPİYONLARA HEDİYELERİ VERİLDİ

       Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, 15 Temmuz Anadolu Lisesi öğrencilerimiz Genç Erkekler Voleybol Müsabakasında Karabük İl Birinciliği kazanmasından dolayı, öğrencilerimizi okullarında ziyaret ederek başarılarından dolayı tebrik etti ve öğrencilerimize hediyelerini takdim ettiler.  Şampiyonlarımızın başarı sevincine  Şune Müdürümüz Sayın Yavuz Aydın ve Safranbolu Kızılay Şube Başkanı Sayın İhsan Topaloğlu da katıldılar.

       Sayın Gümüş; “Yarışmalarda derece elde eden gençlerimizin motivasyonunu arttırmak için bir araya geldik.. Bu çocuklarımızın başarılarıyla gurur duyuyoruz Öğrencilerimiz gerek kültürel gerek sportif gerekse sanatsal anlamda Safranbolu’ya, ailelerine, okullarına, öğretmenlerine büyük mutluluklar yaşattılar. Bu anlamda bizler sizlerle gurur duyuyoruz. Bir kez daha sizleri tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.       

       Öğrencilerimize forma seti ve spor ayakkabısı hediye eden Safranbolu Kızılay Şube Başkanı Sayın İhsan Topaloğlu da, Öğrencilerimizin başarılarına bir nebze de olsa katkı sunmak istedik. Safranbolu Milli Eğitim Müdürlüğü’müzün her daim yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, ‘Bu başarıların mimarı olan öğretmenlerine ve kendisine her türlü desteği veren okul idaresine, katkılarından dolayı Safranbolu Kızılay Şube Başkanı Sayın İhsan Topaloğlu’na teşekkür ediyorum ’dedi.

14-01-201914-01-201914-01-201914-01-201914-01-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.