KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAKATLAR DERNEĞİ KARABÜK ŞUBESİ’NDEN SAYIN GÜMÜŞ’E ZİYARET

      Sakatlar Derneği Karabük Şubesi Başkanı Sayın Muhittin Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’ü Makamında Ziyaret ettiler.
SAKATLAR DERNEĞİ KARABÜK ŞUBESİ’NDEN SAYIN GÜMÜŞ’E ZİYARET

          Sakatlar Derneği Karabük Şubesi Başkanı Sayın Muhittin Yıldırım, dernek çalışmaları hakkında ve Özel Eğitim üzerine Sayın Gümüş’e bilgi alışverişinde bulundu.

          Sayın Gümüş, ‘Her sağlam insan, bir engelli adayıdır. Bizler de size elimizden gelen desteği vereceğiz. Bu konuda ‘Eğitim İçin Engelleri ortadan kaldırdık. Okula gidemeyen engelli çocuklarımıza ev ortamında eğitim veriyoruz ve sürekli bir şekilde ev ziyaretlerimizi yapıyoruz ‘dedi.

           Sosyal sorumluluk bilinciyle, engelleri kaldırmak, hayat mücadelelerinde yanlarında olmak, onları üretkenliğe teşvik etmek adına ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapılacak bütün çalışmaları yapmanın gayreti içeresindeyiz. Engelli kardeşlerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik yapılan bütün çalışmalar ve projeler, dayanışma ve yardımlaşma duygularımızın güçlenmesini de beraberinde getirecektir.

           Sayın Gümüş, ‘Özel Eğitim okullumuzda, temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarımızda oluşturulan özel eğitim sınıflarımızda, ev de eğitim çalışmalarımızla, engelli öğrencilerimize yönelik eğitim desteğini her daim, titizlikle sürdürmekteyiz. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak onlarla el ele, gönül gönül’e,  çocuklarımızı hayallerine kanatlandırabilmenin çabasındayız’ dedi.

           İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’te Sakatlar Derneği Karabük Şubesinin gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında başarılar diledi.12-10-201812-10-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.