KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAFRANBOLU'DAKİ OKULLARIMIZDAN SOSYALFEST'e 96 PROJE BAŞVURUSU

SAFRANBOLU'DAKİ OKULLARIMIZDAN SOSYALFEST'e 96 PROJE BAŞVURUSU

Karabük Üniversitesi tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin İlk Ulusal ve Uluslararası Sosyal Bilimler Festivali olan SOSYALFEST'e İlçemizdeki okullarımızdan 96 Proje Başvurusu yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede "Safranbolu eğitimde başarılı ve iddialı bir kent. Safranbolu eğitim ailesi olarak akademik alandaki başarıyı sosyal, kültürel ve sportif alanların yanı sıra projelerle ilgili olarak da özgün ve başarılı çalışmalar ile desteklemeye ve eğitimi bir bütün olarak düşünüp eğitimin kalite çıtasını daha da yükseltmeye çalışıyoruz.

Okul yöneticilerimizin ve öğretmenlerimizin özverili gayretleri, öğrencilerimizin  başarıları ve velilerimiz ilgi ve destekleri ile Teknofest'den Sosyalfest'e, Tübitak'tan Erasmus projelerine kadar birçok alanda çok güzel ve özgün çalışmalar yapılıyor. Son olarak Karabük Üniversitesi tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin İlk Ulusal ve Uluslararası Sosyal Bilimler Festivali olan SOSYALFEST 'e  İlçemizdeki Okullarımızdan 96 proje başvurusu yapıldı. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.