KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAFRANBOLU'DAKİ OKULLARIMIZDAN 333 PROJE BAŞVURUSU

SAFRANBOLU'DAKİ OKULLARIMIZDAN 333 PROJE BAŞVURUSU

2023-2024 Eğitim Öğretim yılında okullarımızın yapmış olduğu 333 proje başvurusu ile öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz büyük bir başarıya imza attılar. 

Okul öncesinden İlkokullara, Ortaokullardan Liselere tüm okullarımızda başta Teknofest, Tübitak, Sosyalfest, AB Erasmus ve e-Twinning olmak üzere onlarca farklı proje alanında 333 proje başvurusu yapıldı.

İşte İlçemizdeki Okullarımızdan başvurusu yapılan proje sayıları:

TEKNOFEST          121

SOSYALFEST         96

e-TWİNNİNG         40

TÜBİTAK               26

AB ERASMUS         24

DİĞER PROJELER   26

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede "Okullarımızın akademik, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif başarılarına son dönemlerde yürütülen proje çalışmalarındaki başarılar da eklendi. Hemen hemen bütün okullarımızda, farklı alanlarda birçok proje çalışması yürütülmekte. Okul yöneticilerimizin ve öğretmenlerimizin rehberliği ve özverili çalışmaları, öğrencilerimizin ilgi ve gayretleri ve velilerimizin duyarlılığı ve destekleri ile içinde bulunduğumuz eğitim öğretim yılında okullarımızdaki proje başvurularında rekor düzeyde bir artış söz konusu. Başta bu yıl Karabük Üniversitesi tarafından ilk kez düzenlenen ve Türkiye'nin İlk Ulusal ve Uluslararası Sosyal Bilimler Festivali olan SOSYALFEST ile Türkiye'nin ilk ve tek Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali olan TEKNOFEST olmak üzere onlarca proje alanında okullarımızda toplam 333 proje başvurusu gerçekleşti. Eğitimin her alanında olduğu gibi proje hazırlama ve yürütme alanında da böylesine önemli bir başarıya imza atan okullarımızın değerli yöneticilerine, kıymetli meslektaşlarımıza, sevgili öğrencilerimize ve değerli velilerimize Safranbolu eğitim ailesi adına şükranlarımı sunuyor çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.