KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAFRANBOLU'DA SANAT KURSLARI İLGİ GÖRÜYOR

SAFRANBOLU'DA SANAT KURSLARI İLGİ GÖRÜYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, Safranbolu Halk Eğitimi Merkezi tarafından farklı mekânlarda açılan ve halkımızın yoğun ilgi göstermiş olduğu Halk Eğitim Kurslarını ziyaret etmeyi sürdürüyor.

Son olarak bu kurslardan birisi olan Barış Mahallesindeki takı yapımı ve güzel sanatlara hazırlık (resim) kursunda kursiyerleri ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, kursiyerlerin çalışmalarını izledi.

Safranbolu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hüseyin Şeker'in eşlik ettiği ziyarette kursiyerlerle bir süre sohbet eden Hasan Gümüş usta öğreticilere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederken kursiyerleri de ortaya koydukları bir birinden değerli ürünlerden dolayı tebrik etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada, "İlçemizde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüz aracılığı ile yaygın eğitim kapsamında çok önemli çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bir taraftan "Aile Okulu" projesi kapsamında velilerimize yönelik eğitici, geliştirici ve rehberlik edici etkinlikler ve eğitim seminerleri düzenlenirken diğer taraftan da gerek okullarımızda gerekse mahallelerimizdeki uygun mekânlarda açılmış olan Halk Eğitim Kurslarımızla 7 den 70'e her yaştan vatandaşımıza hizmet verilmektedir. Safranbolu'muzda her geçen gün kurs çeşitliliğimiz ve kursiyer sayımız hızla artmakta olup bu çalışmalara vatandaşlarımızın göstermiş oldukları teveccüh bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Kursiyerlerimizin özverili çalışmaları sonucunda ortaya çıkan el emeği göz nuru ürünler hem onları hem bizleri motive ediyor. Kurslarımızdaki tüm kursiyerlerimizi bu ilgilerinden ve başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Onlara her türlü imkânı sağlayan Safranbolu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüzün değerli yönetici, öğretmen ve usta öğreticilerine de şükranlarımı sunuyorum." dedi.

12-04-202312-04-202312-04-202312-04-202312-04-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.