KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAFRANBOLU'DA SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR TOPLANTISI

SAFRANBOLU'DA SAĞLIKLI YAŞAM VE SPOR TOPLANTISI

Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde gerçekleşen Sağlıklı Yaşam ve Spor Toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş,  Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Özgür Özkan ve Beden Egitimi ve Spor Öğretmenleri katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Sayın Gümüş şu ifadelere yer verdi: "Safranbolu Milli Eğitim olarak Gençlik Ve Spor Müdürlüğü ve diğer paydaş kurum ve kuruluşlarla ilçemizdeki tüm öğrencilere ulaşarak sadece akademik başarılarını değil sportif yeteneklerini de geliştirmek için yoğun bir çalışma ve etkinlikler içindeyiz. Bu kapsamda yeni dönemin planlanması için bu toplantıyı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Beden Eğitimi dersleri ve "Yetenek Tarama Projesi" ile öğrencilerimizi yakından izlemekte ve yeteneklerine göre ilgili spor alanına yönlendirerek hem Safranbolu'muzun hem de ülkemizin spor alanında ilerlemisine katkı sunmaktayız. Okul Sporları ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ulusal ve uluslararası turnuvalara katılarak ilçemizi en iyi şekilde temsil etmekteyiz. Bireyin bedensel, ruhsal ve bilişsel gelişmesinde çok önemli bir payı olan sporun tüm okullarda yaygınlaşmasını sağlayarak geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamaktayız."

 

Ülkemizin en önemli gücünün genç nüfusu olmasına da  dikkat çeken Sayın Gümüş , bu nedenle gençlerimizin sadece akademik olarak değil bedensel olarak da en ileri düzeyde olması için Safranbolu İlçe Milli Eğitim kadrosu olarak zaman mefhumu olmaksızın çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

 

Yeni faaliyet döneminde alınması gereken tedbirler ve desteklerin de konuşulduğu toplantıda ayrıca Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenlerinin dilek ve talepleri de dinlendi. Toplantı Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş'ün, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenlerine başarı temennileri ile son buldu.  

03-10-202203-10-2022

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.