KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAFRANBOLU'DA MUHTARLARIMIZA "AİLE OKULU" EĞİTİMİ

SAFRANBOLU'DA MUHTARLARIMIZA

Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından öğrenci velilerimize yönelik olarak başlatılan "Aile Okulu" Projesi ile ilgili eğitime ilçemizde görev yapan Muhtarlarımız da katıldı.

Mahallelerimizde ve Köylerimizde demokrasimizin temsilcisi konumunda olan Muhtarlarımızın katılımı ile Safranbolu İlçe Halk Kütüphanesi'nde gerçekleştirilen eğitim programına misafir olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş yapmış olduğu konuşmada; "Eğitim hayat boyu devam eden bir süreç. Okullarımızda yürüttüğümüz örgün eğitimin yanı sıra Halk Eğitimi Merkezimiz aracılığıyla da toplumun her kesimine yönelik farklı alanlarda yaygın eğitim hizmeti sunulmaktadır. Bu kapsamda Bakanlığımızın başlattığı "Aile Okulu" projesiyle de eğitim ailemizin tüm paydaşları bu imkândan istifade etmektedir. Bugün de ilçemiz mahalle ve köylerinde hizmet veren değerli muhtarlarımızın katılımıyla başlatılan kursa misafir olduk. Aile Okulu Projesine bizzat katılarak vermiş olduğunuz desteklerden dolayı bütün muhtarlarımıza şükranlarımızı sunuyorum." dedi.

23-01-202323-01-202323-01-202323-01-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.