KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAFRANBOLU ÖĞRETMEN AKADEMİSİ SEMİNERLERİMİZ BAŞLIYOR

SAFRANBOLU ÖĞRETMEN AKADEMİSİ SEMİNERLERİMİZ BAŞLIYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından pandemi döneminde öğretmenlerimize yönelik olarak "Safranbolu Öğretmen Akademisi" Seminerleri düzenlenecek. Çevrimiçi gerçekleştirilecek seminer programlarında ülkemizin yetiştirdiği alanında uzman eğitimci, yazar ve akademisyenler öğretmenlerimizle buluşarak bilgi ve tecrübelerini paylaşacaklar.

"Safranbolu Öğretmen Akademisi" Seminerlerinin ilki 18 Aralık 2020 Cuma saat 20:00'de gerçekleştirilecek. İlçemizde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Okul Öncesi ve Özel Eğitim branşlarında görev yapan öğretmenlerimize yönelik olarak düzenlenen programa konuk olarak Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç Dr. Bengü TÜRKOĞLU katılacak ve öğretmenlerimize "Çocukluğun Ayak İzleri" konulu sunumda bulunacak.

"Safranbolu Öğretmen Akademisi" Seminerleri önümüzdeki günlerde diğer branşlardaki öğretmenlerimiz için de farklı konukların katılımı ile devam edecek.

17-12-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.