KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAFRANBOLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSEMİZDE MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI

SAFRANBOLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSEMİZDE MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI

          Okul bahçesinde gerçekleşen mezuniyet törenine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, Şube Müdürümüz Sayın Ayhan Yılmaz, Okul Müdürümüz, Öğretmenlerimiz, Okul Aile Birliği Yöneticileri ile çok sayıda öğrenci velimiz katıldı.
          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ yaptığı konuşmada, 'Sevgili Öğretmen arkadaşlarımız hepinize öğrencilerimize yapmış olduğunuz katkılarınız için teşekkürlerimi sunarım. Öğrencilerimize sadece teknik bilgiler öğretmekle yetinmediniz, aynı zamanda bir birey olarak sorumluluklarını, paylaşmayı ve dayanışmayı, bir meslek sahibi olarak topluma karşı görevlerini öğrettiniz ve onlar için örnek alacakları bir model oldunuz "dedi.

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, 'Değerli öğrencilerimiz, sizlerden istediğimiz, kendinizden emin,  istediğini bilen, hedeflerine cesaretle giden, bilgili, görgülü, yaşamı ve yaşatmayı bilen, vatanını ve milletini seven bireyler olarak vatanımıza ve milletimize faydalı işler yapmanızı bekliyoruz ve yapacağınıza yürekten inanıyoruz " dedi

          Sayın GÜMÜŞ Ailelere de seslenerek, 'Öğrencilerimizi geleceğe uğurlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu mutluluğu en fazla yaşayanlar öğrencilerimiz ve aileleridir. Her daim öğrencilerimizin ve bizlerin yanlarında durduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum

          Program da mezun olan öğrenciler adına veda konuşması yapıldı. Daha sonra 2018-2019 eğitim öğretim döneminde dereceye giren öğrencilere belgeleri verildi. Mezun olan öğrencilere protokol ve öğretmenleri tarafından mezuniyet belgeleri kendilerine takdim edildi.

14-06-201914-06-2019


14-06-2019
14-06-201914-06-201914-06-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.