KARABÜK
SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SAFRANBOLU KAYMAKAMIMIZ SAYIN ŞABAN ARDA YAZICI ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU
![SAFRANBOLU KAYMAKAMIMIZ SAYIN ŞABAN ARDA YAZICI ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU](/meb_iys_dosyalar/2023_01/21010126_326067379_734414841280888_1774462650265454425_n.jpg)
Safranbolu Kaymakamımız Sayın Şaban Arda Yazıcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, Misak-ı Milli İlkokulu'nda öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.
Sınıfları ziyaret eden Kaymakam Yazıcı, öğrencilere karneleriyle birlikte hediyelerini takdim ederek, aileleriyle birlikte güzel bir tatil geçirmelerini diledi.