SAFRANBOLU KAYMAKAMI ŞABAN ARDA YAZICI FATİH SULTAN MEHMET FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İLE KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİNE KATILDI.
![SAFRANBOLU KAYMAKAMI ŞABAN ARDA YAZICI FATİH SULTAN MEHMET FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İLE KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİNE KATILDI.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/13090703_IMG_2280.jpg)
Safranbolu Kaymakamı Sayın Şaban Arda Yazıcı, Fatih Sultan Mehmet Fen Lisesi Z Kütüphanesinde öğrencilerle birlikte kitap okuma etkinliğine katılım sağladı.
Etkinlikte Sayın Kaymakam Yazıcı'ya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş de eşlik etti.
Öğrencilerle kısa bir söyleşi yapan Kaymakam Yazıcı; "Öğrencilerimizle böylesine güzel bir etkinlikte bir araya gelmekten dolayı memnuniyetimi ifade etmek istiyorum. Okuyan insanın bilgili ve hayatında başarılı olacağı inancıyla öğrencilerimize ülkemize, milletimize faydalı olacakları başarı dolu yarınlar diliyorum"dedi.