KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAFRANBOLU İMKB GÜZEL SANATLAR LİSESİNDEN BİR BAŞARI DAHA

SAFRANBOLU İMKB GÜZEL SANATLAR LİSESİNDEN BİR BAŞARI DAHA

Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi her yıl düzenlenen ve bu yıl ON-LİNE olarak gerçekleştirilen "23. İPANA Liseler Arası Müzik Yarışması"nda büyük bir başarıya imza attı.

Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi, Dünyanın en büyük gençlik organizasyonları arasında yer alan ve bu yıl 1500'ün üzerinde okulun katılım sağladığı "23. İPANA Liseler Arası Müzik Yarışması"nda grup kategorisinde 2 bireysel ödül kazandı. Enstrüman dalında Bas Gitarist Barış ÖZTÜRK 2. olurken, "En İyi Kız Solist" dalında da Özlem YILMAZ Jüri özel 3.lük ödülünün sahibi oldu.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş konuyla ilgili yaptığı açıklamada Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesinin bu başarısının bir ilk olmadığını, daha önceki yıllarda da özellikle müzik alanında önemli Türkiye derecelerine sahip olduğunu hatırlatarak bu başarılarına bir yenisini daha eklediğini ifade etti.

Hasan Gümüş, eğitimin bir bütün olduğunu belirterek Safranbolu eğitim ailesi olarak her alanda başarıyı hedeflediklerini ve bu hedeflere ulaşmak için de tüm okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenci ve velilerle birlikte ekip ruhu içinde çalıştıklarını söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, göstermiş oldukları başarıları nedeniyle dereceye giren Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri Barış ÖZTÜRK ve Özlem YILMAZ'ı tebrik etti ve bu başarıda emeği bulunan yönetici, öğretmen ve velilere de teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

29-06-202129-06-202129-06-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.