KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAFRANBOLU İMKB GÜZEL SANATLAR LİSEMİZDEN "PANDEMİDE YAŞAM" KONULU ONLİNE RESİM SERGİSİ

SAFRANBOLU İMKB GÜZEL SANATLAR LİSEMİZDEN

Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi resim bölümü öğrencileri, öğretmenleri nezaretinde Covid-19 salgını döneminde tüm sağlık çalışanlarına moral vermek ve onların yaptıklarının unutulmadığını ve her zaman yanlarında olduklarını göstermek amacıyla "PANDEMİDE YAŞAM" konulu "Online Resim Sergisi" düzenlediler.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ "Pandemi döneminde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz bir taraftan uzaktan eğitim çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürürken diğer taraftan da sosyal, kültürel ve sanatsal alanda çeşitli etkinlikler ve sosyal sorumluluk çalışmalarına zaman ayırıyorlar. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ülkemizin başarı ile sürdürdüğü pandemi döneminin kahramanlarına da destek olmayı ihmal etmiyorlar. Duygularını bazen yazdıkları mektuplarla dile getirirken bazen de şarkı sözleriyle veya çizdikleri bir resim ile paylaşıyorlar. Son olarak Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi resim bölümü öğrencilerimiz pandemi döneminin kahramanlarından olan sağlık çalışanlarımıza destek olmak ve devam eden pandemi sürecinin önemine dikkat çekmek amacıyla "Pandemide Yaşam" konulu "Online Resim Sergisi" düzenlediler. Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizler de öğrencilerimizi ve kendilerine rehberlik eden öğretmenlerimizi bu anlamlı çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz. Bu vesileyle bir kez daha tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.