KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAFRANBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HASAN GÜMÜŞ'TEN VEDA MESAJI

SAFRANBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HASAN GÜMÜŞ'TEN VEDA MESAJI

Başlangıcı olan her şeyin bir sonu vardır ve her son yeni bir başlangıçtır. 8 Mart 2018 tarihinden bu yana 5 buçuk yıl boyunca onurla yürütmüş olduğum Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden bugün itibariyle ayrılmış bulunuyorum.

Bu görevler, geleceğimiz olan evlatlarımıza ve milletimize hizmet etmek üzere bizlere tevdi edilmiş olan birer emanettir. Emanetlerin sorumlulukları vardır. Sorumlulukları yönüyle de aslında birer imtihan aracıdır bulunduğumuz makamlar.

Safranbolu'da 5 yılı aşkın süredir bu bilinçle yürüttüğümüz görevimizin ardından Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin'in tensipleriyle Kastamonu İl Mili Eğitim Müdürlüğü görevine atanmış bulunmaktayım. Allah layıkıyla bu emanete sahip çıkabilmeyi, istikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize rehberlik edebilmeyi ve mensubu olmakla iftihar ettiğimiz aziz milletimize makamımızla ve imkânımızla hizmet edebilmeyi bizlere lütfeylesin ve yardımını bizden esirgemesin.

Dünya miras kenti Safranbolu'muzda şevkle ve heyecanla görev yaptığımız süre içerisinde başta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzdeki şube müdürlerimiz, şeflerimiz ve memurlarımız olmak üzere okullarımızın değerli yöneticileri, destek personelleri, değerli öğretmen arkadaşlarım, sevgili öğrencilerimiz ve eğitime duyarlı kıymetli velilerimizle birlikte bir aile ortamı içinde ekip ruhuyla güzel hizmetlere ve başarılı çalışmalara imza attık. Akademik eğitimdeki başarılarımızın yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal, sportif alanlarla proje çalışmalarında birçok önemli ve başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.

Safranbolu'da göreve başladığımız günden itibaren desteklerini esirgemeyen başta değerli büyüğümüz Sayın Mehmet Ali Şahin Beyefendi olmak üzere, merhum Burhanettin Uysal, Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç Milletvekillerimize, birlikte çalıştığımız Valilerimize, Kaymakamlarımıza, kurum ve kuruluşlarımızın amirlerine, siyasi partilerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın ve basınımızın güzide temsilcilerine şükranlarımı arz ediyorum.

Safranbolu eğitim ailemizi oluşturan siz değerli mesai arkadaşlarım, meslektaşlarım, öğrencilerim ve velilerimizden dualarınızı eksik etmemenizi ve haklarınızı helal etmenizi talep ediyor hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyor ve Allah'a emanet ediyorum.

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.