KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Safranbolu İlçe Merkezinde 75 Okul Servisinin Denetimi Yapıldı

Safranbolu İlçe Merkezinde 75 Okul Servisinin Denetimi Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı koordinasyonuyla ilçe okullarımızda hizmet veren servislerimizin denetimleri gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı taşıma yoluyla eğitime erişim yönetmeliği hükümlerince yönetmelik ekinde bulunan ek-1 form her araç için ayrı ayrı düzenlendi. İlçe Jandarma Komutanlığı Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ercan KÖSE, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU, Şube Müdürümüz Turan TEKDEN, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Memuru Hakan PINARCI, Belediye Trafik Memuru Ali YILMAZ ve taşımalı eğitim şefimiz Muhammet Faysal YÜKSEL'den oluşan ilçe denetim komisyonu tarafından servis araçlarının denetimleri hem taşımalı hem de özel taşıma servislerinde tamamlandı.

Bu çerçevede 75 araç tek tek incelenmiş olup araçlarda eksik görülenler uyarıldı. Eksiklikleri hemen gideremeyen servis araçları için süre verildi. Servis yetkilileri ve personelleri yapılan işlemler hakkında bilgilendirilerek, gerekli yasal takibat işlemleri gerçekleştirildi. Eksiği olan araç plakaları emniyet ve jandarma yetkililerince takibi yapılmak üzere not alındı. 

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU servis denetimlerinin yıl içerisinde emniyet ve jandarma görevlilerince sürekli yapıldığını, öğrencilerimizin okullarımıza ve eğitim kurumlarına sağlıklı ve güvenli ulaşılmasını sağlamak açısından tüm tedbirlerin alınarak gerekli takibat ve denetimlerin ilgili birimlerce yapıldığını belirterek, İlçe Emniyet personelimize ve Jandarama görevlilerimize teşekkür etti.

 

13-12-202313-12-202313-12-202313-12-202313-12-202313-12-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.