KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAFRANBOLU BORSA İSTANBUL GÜZEL SANATLAR LİSESİ BAŞARILARINA BİR YENİSİ DAHA EKLEDİ

SAFRANBOLU BORSA İSTANBUL GÜZEL SANATLAR LİSESİ BAŞARILARINA BİR YENİSİ DAHA EKLEDİ

İzmir'de düzenlenen "Çok Sesli Korolar Festivali"ne katılan Safranbolu Borsa İstanbul Güzel Sanatlar Lisesi "Entonasyon, Homojenlik ve Koro Tınısı"nda Başarı Ödülü aldı.

Bu yıl ilk kez düzenlenen İzmir Çok Sesli Korolar Festivaline katılan Safranbolu Borsa İstanbul Güzel Sanatlar Lisesi bünyesindeki koro, verdikleri konserlerde büyük beğeni topladı.

Türkiye genelinden 75 koronun katıldığı İzmir Çok Sesli Korolar Festivalinde yer alan ve Müzik Öğretmeni Tuğba Tekin Atağ yönetimindeki Safranbolu Borsa İstanbul Güzel Sanatlar Lisesi Çoksesli Korosu aldığı bu ödülle başarılarına bir yenisini daha ekledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş akademik başarıların yanında sanattan spora birçok farklı alanda okullarımızda öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin büyük başarılara imza attıklarına dikkat çekerek Müzik Öğretmeni Tuğba Tekin Atağ yönetimindeki Safranbolu Borsa İstanbul Güzel Sanatlar Lisesi Çoksesli Korosunu başarılarından dolayı kutladı.

10-06-202210-06-2022

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.