KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"RESİM TERAPİSİ HADRIANOUPOLIS RENKLERİ'' PROJE KOORDİNATÖRÜNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET 

Karabük Üniversitesi Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Eda Öz Çelikbaş ve Arkeolog Ersin Çelikbaş İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'ü ziyaret etti.

Ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'e hazırlamış oldukları "Resim Terapisi Hadrıanoupolıs Renkleri'' isimli çocuklar için arkeoloji serisi kitabını hediye ederek projeleri hakkında bilgi veren Doç Dr. Eda Öz Çelikbaş, projelerinin yaygınlaştırılmasına yönelik ilçe milli eğitim müdürlüğü ile işbirliği yaparak bölgemizdeki kültürel zenginliklerimizin öğrenci ve velilerimize tanıtılmasını amaçladıklarını ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş de Safranbolu'da eğitime ve kültürel zenginliklerimizin tanıtımına yönelik her türlü projeyi ve çalışmayı önemsediklerini ve desteklediklerini belirterek projelerinden ve gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı Doç. Dr. Eda Öz Çelikbaş ve Arkeolog Ersin Çelikbaş'a teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

30-03-202130-03-2021

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.