KARABÜK
SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
PROMOSYON ANLAŞMASI GÜNCELLENDİ
![PROMOSYON ANLAŞMASI GÜNCELLENDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_11/01145035_BANKA.jpg)
Personelimizin lehine güncellenen yeni promosyon anlaşması İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş ile Yapı Kredi Bankası Safranbolu Şube Müdürü Fatma Olcay Güler tarafından imzalandı.
Yaklaşık iki buçuk yıl önce 5 yıllığına imzalanan promosyon sözleşmesi bir süre önce feshedilerek yeniden ihaleye çıkılmıştı. Başarı ile yürütülen sürecin ardından yapılan ihale sonucunda 3 yıllık sözleşme karşılığında yeni promosyon ücreti 19.550 TL olarak belirlendi.
İlçemizde görev yapan personelimize hayırlı olsun...